Орон нутагт зохион байгуулах сургалтад оролцох шүүгч, шүүхийн захиргааны ажилтнуудын нэр

Орон нутагт зохион байгуулах сургалтад оролцогчдын нэрс гарлаа
 
Орон нутагт зохион байгуулах сургалтад оролцох шүүгч, шүүхийн захиргааны ажилтнуудын нэр
 
2015-05-19
Хэнтий аймгийн Цэнхэрмандал сумын Хар зүрхний хөх
нуурын сургалтын хөтөлбөр
Овог, нэр
Хүйс
Албан тушаал
Шүүхийн байршил
Шүүгч (30-29)
1
Сандагийн
Цэцэгмаа
Эм
Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны 7 дугаар шүүхийн шүүгч
Орхон аймаг
2
Зундуй
Хосбаяр
Эр
Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны 8 дугаар шүүхийн шүүгч
Хөвсгөл аймаг
3
Сүхээгийн Уранчимэг
Эм
Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны 8 дугаар шүүхийн шүүгч
Хөвсгөл аймаг
4
Батчулууны Сосорбарам
Эм
Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны 8 дугаар шүүхийн шүүгч
Хөвсгөл аймаг
мөрөн хот
5
Очирбатын Чулуунцэцэг
Эм
Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны 10 дугаар шүүхийн шүүгч
Улаанбаатар
хот
6
Даваахүүгийн Мөнхтуул
Эм
Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны 10 дугаар шүүхийн шүүгч
Улаанбаатар
хот
7
Төмөрпүрэвийн Жаргалсайхан
Эр
Иргэний хэргийн давж заалдах шатны 5 дугаар шүүхийн шүүгч
Завхан аймаг
8
Сүнжидмаагийн
Оюунцэцэг
Эм
Иргэний хэргийн давж заалдах шатны 9 дүгээр шүүхийн шүүгч
Дархан уул аймаг
9
Энхбатын Зоригтбаатар
Эр
Захигааны хэргийн давж заалдах шатны шүүхийн шүүгч
Улаанбаатар хот
10
Самбуугийн Оюунгэрэл
Эм
Дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны 1 дүгээр шүүхийн шүүгч
Улаанбаатар хот
11
Гомбодоржийн
Ганбаатар
Эр
Дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны 2 дугаар шүүхийн шүүгч
Улаанбаатар хот
12
Банзрагчийн Дашдондов
Эр
Дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны 2 дугаар шүүхийн шүүгч
Улаанбаатар
хот
13
Нямдоржийн
Одонтуул
Эм
Дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны 4 дүгээр шүүхийн шүүгч
Улаанбаатар хот налайх
14
Намжилсүрэнгийн
Оюунтуяа
Эм
Дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны 1 дүгээр шүүхийн шүүгч
Улаанбаатар хот
15
Шаравын
Баттогтох
Эр
Захирааны хэргийн анхан шатны 4 дүгээр шүүхийн шүүгч
Говь-Алтай аймаг
16
Далантайн Нарантуяа
Эм
Захигааны хэргийн анхан шатны 6 дугаар шүүхийн шүүгч
Дархан уул аймаг
17
Бямбатогтохын
Сугиржав
Эм
Захигааны хэргийн анхан шатны 9 дүгээр шүүхийн шүүгч
Дундговь аймаг Сайнцагаан сум
18
Гомбодоржийн Гантуяа
Эм
Захирааны хэргийн анхан шатны 11 дүгээр шүүхийн шүүгч
Орхон аймаг
19
Баясахын
Сугар
Эр
Захиргааны хэргийн анхан шатны 13 дугаар шүүхийн шүүгч
Өвөрхангай аймаг
Арвайхээр сум
20
Данзангийн
Сарантуяа
Эм
Сум дундын 5 дугаар шүхийн шүүгч
Говь-Алтай аймаг
21
Нарангэрэлийн
Энхмаа
Эм
Сум дундын 17 дугаар шүүхийн шүүгч
Өвөрхангай аймаг
22
Бямбаюугийн
Цолмон
Эм
Сум дундын 23 дугаар шүүхийн шүүгч
Төв аймаг
23
Алагаагийн
Мөнхзул
Эм
Сум дундын 23 дугаар шүүхийн шүүгч
Төв аймаг
24
Лхагваагийн
Оюунцэцэг
Эм
Сум дундын 23 дугаар шүүхийн шүүгч
Төв аймаг
25
Юндэнгийн
Энхмаа
Эм
Сум дундын 23 дугаар шүүх
Төв аймаг
26
Тумагийн
Цэцэгмаа
Эм
Сум дундын 25 дугаар шүүхийн Ерөнхий шүүгч
Ховь аймаг
жаргалант сум
27
Эрдэнэбазарын Дулмаа
Эм
Сум дундын 25 дугаар шүүхийн шүүгч
Ховд аймаг
28
Мөнхөөгийн
Эрдэнэ-Очир
Эр
Сум дундын 27 дугаар шүүхийн шүүгч
Хөвсгөл аймаг
29
Лувсангийн
Эрдэнэбат
Эр
Сум дундын 27 дугаар шүүхийн шүүгч
Хөвсгөл аймаг
Шүүхийн тамгын газрын дарга (5-1)
1
Жадамбын
Ганболд
Эр
Тамгын газрын дарга
Говь-Алтай аймаг
Шүүхийн ерөнхий зөвлөлийн Ажлын алба болон Шүүхийн судалгаа, мэдээлэл, сургалтын хүрээлэнгийн ажилтан (5-7)
1
Бадарчийн
Энхбаатар
Эр
Шүүхийн ёс зүйн хорооны Ажлын албаны ахлах референт
Улаанбаатар хот
2
Жаргалсайханы Мөнх-Оргил
Эр
Шүүхийн ерөнхий зөвлөлийн хуралдаан хариуцсан референт
Улаанбаатар хот
3
Мягмаржавын
Цэрэндаваа
Эм
ХМОНХХ-т хэвлэл мэдээллийн ажилтан
Улаанбаатар хот
4
Энхболдын
Золбоо
Эр
Сурталчилгаа техник ажиллагаа хариуцсан референт
Улаанбаатар хот
5
Доржпүрэвийн Аюуш
Эр
Шүүхийн судалгаа, мэдээлэл, сургалтын хүрээлэнгийн судлаач
Улаанбаатар хот
6
Батжаргалын
Билгүүн
Эр
Хууль зүйн үйлчилгээний хэлтсийн референт
Улаанбаатар хот
7
Эрдэнэбатын Амарсанаа
Эр
Шүүхийн мэдээлэл, технологийн хэлтсийн референт
Улаанбаатар хот
Нийт: 37 шүүгч, шүүхийн захиргааны ажилтан
Архангай аймгийн Цэнхэр сумын Цэнхэрийн халуун рашааны
сургалтын хөтөлбөр
Овог, нэр
Хүйс
Албан тушаал
Шүүхийн байршил
Шүүгч (30-29)
1
Борын
Дэнсмаа
Эм
Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны 1 дүгээр шүүхийн шүүгч
Дорнод аймаг
2
Гэрэлийн
Тэгшсуурь
Эр
Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны 2 дугаар шүүхийн шүүгч
Дорноговь аймаг
3
Цээлийн Амаржаргал
Эм
Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны 9 дүгээр шүүхийн шүүгч
Дархан-Уул аймаг
4
Дамдинсүрэнгийн Гансүх
Эр
Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны 10 дугаар шүүхийн шүүгч
Улаанбаатар хот
5
Хишгээгийн Байгалмаа
Эм
Иргэний хэргийн давж заалдах шатны 2 дугаар шүүхийн шүүгч
Дорноговь аймаг
6
Доржийн
Тайванхүү
Эр
Иргэний хэргийн давж заалдах шатны 5 дугаар шүүхийн шүүгч
Завхан аймаг
7
Цэвээндоогийн Өрнөндэлгэр
Эм
Иргэний хэргийн давж заалдах шатны 7 дугаар шүүхийн шүүгч
Орхон аймаг
8
Осордэлэгийн Жанчивнямбуу
Эр
Дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны 2 дугаар шүүхийн шүүгч
Улаанбаатар хот
9
Ванчигдоогийн Жавхлан
Эм
Дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны 2 дугаар шүүхийн шүүгч
Улаанбаатар хот
10
Пунцагийн Цэцэгдулам
Эм
Дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны 3 дугаар шүүхийн шүүгч
Багануур дүүрэг
11
Пүрэвийн
Туяа
Эм
Дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны 3 дугаар шүүхийн шүүгч
Багануур дүүрэг
12
Бадамдоржийн Саранчимэг
Эм
Захиргааны хэргийн анхан шатны 4 дүгээр шүүхийн шүүгч
Говь-Алтай аймаг
13
Нанзадын Дамдинсүрэн
Эр
Захиргааны хэргийн анхан шатны 5 дугаар шүүхийн шүүгч
Говьсүмбэр аймаг
14
Дашдорж
Мөнхөө
Эр
Сум дундын 2 дугаар шүүхийн Ерөнхий шүүгч
Баян-Өлгий
15
Акран
Дауренбек
Эм
Сум дундын 2 дугаар шүүхийн шүгч
Баян-Өлгий
16
Батбай
Мангилик
Эм
Сум дундын 2 дугаар шүүхийн шүгч
Баян-Өлгий
17
Халамхан Мейрамбек
 
Сум дундын 2 дугаар шүүхийн шүүгч
Баян-Өлгий
18
Кадирбек Бүлдирген
Эм
Сум дундын 2 дугаар шүүхийн шүүгч
Баян-Өлгий
19
Дагвадоржийн Мөнхтуяа
Эм
Сум дундын 5 дугаар шүүхийн шүүгч
Говь-Алтай аймаг
20
Нямдоржийн
Адьяа
Эр
Сум дундын 8 дугаар шүүхийн шүүгч
Дорноговь аймаг
21
Равданжамцын Уранчимэг
Эм
Сум дундын 15 дугаар шүүхийн Ерөнхий шүүгч
Өмнөговь аймаг
22
Чойжилын Оюунгэрэл
Эм
Сум дундын 19 дүгээр шүүхийн шүүгч
СҮхбаатар аймаг
23
Эрдэнэжаргалын Ариунаа
Эм
Сум дундын 23 дугаар шүүхийн шүүгч
Төв аймаг
24
Лхамжавын Мөнхцэцэг
Эм
Сум дундын 23 дугаар шүүхийн шүүгч
Төв аймаг
25
Самбуугийн Оролмаа
Эм
Сум дундын 23 дугаар шүүхийн шүүгч
Төв аймаг
26
Лхамсүрэнгийн Алтан
Эм
Сум дундын 24 дүгээр шүүхийн Ерөнхий шүүгч
Увс аймаг
27
Тогтохын Алтанчимэг
Эм
Сум дундын 24 дүгээр шүүхийн шүүгч
Увс аймаг
28
Тогтоолын
Байгонак
Эм
Сум дундын 24 дүгээр шүүхийн шүүгч
Увс аймаг
29
Нямжавын Гэрэлтуяа
Эм
Сум дундын 24 дүгээр шүүхийн шүүгч
Увс аймаг
Шүүхийн тамгын газрын дарга (5-3)
1
Батсайханы
Бээжин
Эр
Эрүү, Иргэний хэргийн давж заалдах шатны 2 дугаар шүүх, Захиргааны хэргийн анхан шатны 7 дугаар шүүх, Сум дундын 8 дугаар шүүхийн тамгын газрын даргын албан үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч
Дорноговь аймаг
2
Дашбаярын
Сувд
Эм
Сум дундын 6 дугаар шүүх, Захиргааны хэргийн анхан шатны 7 дугаар шүүхийн Тамгын газрын дарга
Говьсүмбэр аймаг
3
Лүүжавын
Баттулга
Эр
Сум дундын 24 дүгээр шүүх, Захиргааны хэргийн анхан шатны 16 дугаар шүүхийн Тамгын газрын дарга
Увс аймаг
Шүүхийн ерөнхий зөвлөлийн Ажлын алба болон Шүүхийн судалгаа, мэдээлэл, сургалтын хүрээлэнгийн ажилтан (5-8)
1
Доржсүрэнгийн Мөнхзориг
Эр
Шүүхийн мэдээллийн технологийн хэлтсийн дарга
Улаанбаатар хот
2
Ганболдын
Золбоо
Эр
Хууль зүйн үйлчилгээний хэлтсийн референт
Улаанбаатар хот
3
Шийнэнгийн Отгонцэцэг
Эм
Шүүхийн хэвлэл мэдээлэл, олон нийттэй харилцах хэлтсийн ахлах референт
Улаанбаатар хот
4
Цацралтын Энхтулга
Эр
Хэргийн хөдөлгөөний удирдлагын хэлтсийн ахлах шинжээч
Улаанбаатар хот
5
Доржсүрэнгийн Мөнгөнтуул
Эм
Шүүхийн захиргааны удирдлагын бодлогын асуудал хариуцсан ахлах референт
Улаанбаатар хот
6
Нямжавын
Баярмаа
Эм
Шүүхийн захиргааны ажилтны хүний нөөц хариуцсан референт
Улаанбаатар хот
7
Пүрэвбаатарын Ариунболд
Эр
Хангамж үйлчилгээний хэлтсийн ахлах референт
Улаанбаатар хот
Нийт: 39 шүүгч, шүүхийн захиргааны ажилтан
 
ХҮНИЙ НӨӨЦИЙН ГАЗАР